Atakum Nakliyat Değerlerinizi Taşır!

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Samsun Evden Eve Nakliyat

Atakum Nakliyat firmamız nakliyat hizmetleri çeşitliliği bakımından sektörde ki ulusal tescilli en köklü firmaların başında gelmektedir.

Uzman çalışanlarımız ve taşıma esnasında kullandığımız araç ve gereçlerimizle taşıma esnasında karşılacağınız bütün sorunları en aza indirgeyerek aldığımız her bir ücretin tam hakkını vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Yıllar geçtikçe hizmetleri üzerine hizmet, araç filosuna ekstradan araç, elemanları üzerine ekstradan eleman alarak şirketini hızlı bir şekilde büyütmektedir.

Samsun Nakliyat eşyanın taşınacağı kat sayısına göre asansör kullanımı gerekebilir. Bu durumda asansör ilgili katın bulunduğu balkon ya da pencere kenarına yerleştirilir. Öncesinde taşınacak eşyalarınızın paketleme işlemi yapılır. Bu işlem eşyalarınızı çizilmeye ve darbelere karşı amaçlıdır.

Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsun Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde üstün teknoloji modern nakliyat ilkesi ile sayısız %100 mutlu ve memnun müşteri edinmiş köklü firmayız.Uzun süren taşımacılık işleri, normal taşımacılık işlerine göre bir nebze de olsa daha zorlu bir biçimde gerçekleşmektedir. Bunun sebebi ise gidilen mesafenin artması dolayısıyla, ticari harcamaların ve ek giderlerin oluşmasıdır.Devamıı…

Ofis Büro Nakliye

Ofis Taşımacılığı ve kurumsal firmalarinizin adres değişikliği hizmetlerinde geldiğimiz kendinizi yeni ofisinizde direk işinize konsantre olabilmeniz için Samsun Nakliyat olarak bizler kusursuz bir taşıma gerçekleştirmekteyiz.Güvenilir, Hızlı, Sigortalı, Asansörlü ve Ekonomik Taşımacılık. Firmamız samsun evden eve nakliyat konusunda lider firma olup Türkiye nakliyat sektöründe ise söz sahibi konumdadır.Devamı…

Eşya Depolama

Samsun Nakliyat depolama ve tüm türkiye’de bulunan son teknoloji dev depolama tesislerimizle 7/24  izlenebilir sistemimiz sayesinde ‘Eşyalariniz eşyalarimizdir’ prensibiyle yola çıkmış ve tüm depolama işlerinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

EŞYA DEPOLAMA’DA % 15 İNDİRİM

Kentsel dönüşüm ve evini tadilata koyan müşterilerimizin saklama ve taşınma işlerinde %25 indirim sunarak sizlere yardımcı oluyor.Devamı…

Samsun Asansörlü Naklİyat

Samsun Asansörlü taşıma, aşırı derecede ciddiyet ve titiz bir çalışma gerektiren hatayı asla kabul etmeyen hatada can ve mal kaybına sebebiyet verebilen ciddi bir hizmet türü olmakla beraber bu hizmeti veren firmalar kesinlikle işinin uzmanı ve profesyonel ekipman ve araçlarla çalışmalıdir.

Samsun Parça Eşya Nakliyat

Günümüzde sürekli adres değiştirilen firmalarda çalışan insanların başta olmak üzere taşınması gereken çok az sayida eşyasi bulunan kişilerin ve firmaların tercih ettiği bu evden eve taşıma yönteminde de direk olarak bütün prensiplerimizi eşyanızın miktarına bakmaksızin Samsun evden eve nakliyat güvencesiyle gerçekleştirmekteyiz.

Ambalajlama

Atakum Nakliyat eşyalariniz taşınmadan önce profesyonel ekip arkadaşlarımız bütün eşyalarinizi demonte haline getirerek alanında uzman kişiler tarafinda kusursuz bir şekilde ambalajlarak yeni adresinize taşımaktadir.

Başa dön
Hemen Ara!