Samsun Evden Eve Nakliyat

samsun evden eve nakliyat

Samsun evden eve nakliyat zor ve deneyim gerektiren bir hizmet alanıdır. Atakum Nakliyat olarak müşterilerimize alanında tecrübe sahibi profesyonel elemanlarımız ve yeni modelden oluşan eşya taşıma araçlarımız ile başta Samsun olmak üzere tüm Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Eşya taşıma işleri konusunda firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Sizlerin ihtiyacı olduğu her vakit talep ettiğniz de adresinize gelen tecrübeli ekibimiz eşyaların taşınması konusunda bilgi edinirler. Böylece eşyalar tüm özelliklerine paketleme yapılır ve taşınması için gruplara ayrılır.

  • Çünkü sizin için değerli olan şey bizim için de değerlidir.
  • Çünkü mutlu bir müşteri, gelecekte mutlu müşteriler demektir.
  • Çünkü eşyaya gösterdiğimiz özenin temelinde insana verdiğimiz değer yatar.
  • Çünkü siz bizim için değerlisiniz.
  • Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.
  • Çünkü biz bu işi biliyoruz.

Samsun evden eve nakliyat talebiniz doğrultusunda günün müsait olduğu bir zaman dilimi içerisinde evinize gelen eksperimiz eşyalarınızı inceler. Buradaki tespitimizdeki amaç taşınma gününde her hangi bir aksilik yaşanmaması için yapılır.

Yeni bir sektör olan samsun evden eve nakliyat taşınmak için kolaylıklar sağlar. Eşyaların evden alınıp, istenilen adrese güvenli bir şekilde taşınmasına evden eve nakliyat denir. Eşyalarınız, siz hiçbir şeye dokunmadan tecrübeli personeller yardımı paketlenir ve taşınır.

Samsun Nakliyat tabi işlem ekip çalışmasını ve sistemleri gerektirir. Basit bir iş değildir. Taşınma işleminde evden eve nakliyat firması, eşyaların de- montajından, paketlenmesinden, taşınmasından ve tekrar montaj edilip yerleştirilmesinden mesüldur.

Firmamız her aşamada farklı personel çalışır bu sayede işler hem hızlı hem de daha güvenli olur. De- montajı işinden sorumlu personel yaparken başka bir personel bu eşyaları paketler ve diğer işlemlerde aynı şekilde devam eder. Eşyalar iki türlü taşınır. Birincisi işçi gücü ile taşıma, ikincisi ise asansör sistemleri ile taşımadır. Asansör sistemli taşınmalar hızlı bir şekilde gerçekleşir. Samsun Evden Eve işlemlerinde ekonomik ve insan kaynaklı hatalar olmaz.

SAMSUN NAKLİYAT

Samsun Evden Eve Nakliyat evinize gelen eksperimiz tüm eşyaların envanter listesini çıkarır ve eşya miktarıyla orantılı düzeye sahip aracın belirlenmesini, kullanılacak taşıma ekipmanlarının belirlenmesi, çalışacak personel sayısı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi bir çok detayı önceden değerlendirir. Müşterimize taşıma hizmetlerinin her detayı aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanması halinde sözleme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınız taşınır.

Samsun nakliyat konusunda en önemli konulardan bir tanesi eşya paketleme ve ambalajlama konusudur. Eşyaların olabildiğince yüksek güvenlik ile yerine ulaştırılabilmeniz için paketleme ve ambalajlamanın oldukça dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Samsun Nakliye yapmış olduğumuz sigorta şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık hizmetlerinin tümünde geçerli niteliğe sahip eşya sigortasıdır.

Samsun Evden Eve Nakliyat anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firması Allianz sigorta firmasıdır ve 40.000 TL değerinde yapılan sigortadır. Eşyanızın kırılması, çalınması ve olabilecek tüm doğal afetlere karşı geniş kapsamlı eşya sigortasıdır.

Samsun Taşımacılık Taşınma tarihinde sabahın erken ışıklarında evinizin önünde olan personellerimiz ve aracımız işe başlar.

Talepleriniz, önerileriniz ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilir sormak istediğiniz soruları sorabilir hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uzman personellerimiz tarafından tüm eşyalarınız paketlenmektedir. Bu ambalaj hizmeti sözde değil kesinlikle en ufak parçaya kadar paketlenir. Mutfak ta bulunan beyaz eşyalar yemek masası dahil her şey hava kabarcıklı naylonlar ile sarılır. Oturma grupları koltuk ve kanepe gibi malzemeleriniz tek kullanımlık ambalaj malzemeleri ile sarılarak muhafaza edilmektedir.Yatak odası yemek odası çocuk odası mobilyalarınız de monte edilip tek tek paketlenmektedir.

SAMSUN ATAKUM NAKLİYAT

Samsun Nakliyat olarak yönetim oparesyonel bir anlayışla şekillenmiştir. Eşyalarınız temiz ve güvenilir alanlarda muhafaza edilmektedir. Nem ve bizim düşmanımız, güvenilir taşıma, temizlik dostumuzdur. İlke olarak şehir içi taşımacılığı nakliye sektörü içerisinde hizmet kalitesini yükselterek doğru nakliye fiyatı ile güvenli ve profesyonel taşımacılık hizmet ilkesinin daha fazla yaygınlaşmasını sağlamayı hedef edinmiş durumdayız.

Samsun Nakliyat Personellerimiz ilk olarak evinizde mobilya eşyaların demonte işlemleriyle işe başlar. Çünkü mobilya eşyalar taşınması zor ve zarar görme ihtimali yüksek olduğundan dolayı firmamız personelleri tarafından demonte işlemi yapılır. Demonte parça mobilya eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenmesi sağlanır.

Samsun Nakliyat ta önemli olan eşyanın zarar görmeden taşınmasının sağlanmasıdır. Taşınacak kişinin eşyasını sigorta altına alan firmalarla çalışması sonucunda eşyaya herhangi bir zarar gelmesi durumunda söz konusu eşyanın maliyeti firma tarafından ödenmesi gerekir. Taşıma işlerinde aksaklık yaşamak istemeyen kişilerin firma seçimlerine özen göstermeleri gerekir.

Atakum Taşımacılık elektrikli ev eşyalarınız havalı naylon, streç gibi malzemeler ile paketlenmesi sağlandıktan sonra özel eşya boyutuna uygun olan içersine konulur.

Samsun Evden Eve Nakliyat kumaş, deri, koltuk türündeki eşyalarınız ilk olarak streçlere daha sonrasında ise havalı naylonlara sarılır.

Samsun Evden Eve Nakliyat elbise dolabınız içerisinde bulunan giysileriniz şeffaf poşetler içine konulur ve daha sonra askılı elbise dolaplarımız içerisine konularak aracımıza taşınması sağlanır.

Samsun Evden Eve Nakliyat cam türündeki bardak, tabak, porselen, yemek takımı vb. eşyalarınız kraft kağıtlara ve havalı naylonlara sarılarak köpüklü koliler içerisinde taşınması sağlanır.

Atakum Nakliye evinizdeki tüm eşyaların kaliteli bir şekilde paketlenmesi sağlandıktan sonra aracımıza yüklenir ve belirtmiş olduğunuz adrese götürülmek üzere eşyalarınız yola çıkar. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

One Thought to “Samsun Evden Eve Nakliyat”

  1. Samsun Şehirlerarası Nakliyat evden eve nakliyat, nakliye firmaları .

    […] Samsun Evden Eve Nakliyat her taşınma işlemini kendi taşınmasıymışçasına özen gösterir ve sizlere yollaması gereken eleman ve ekipmanın kusursuz ve minumum hata ile taşınma işlemi sunmaktadır. […]

Comments are closed.