Atakum Nakliyat

atakum nakliyat

Atakum Nakliyat firmasını tercih ederek başta Samsun olmak üzere samsun evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel bir biçimde Türkiye’nin her noktasına şehir içi, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini müşterilerimize sunmaktayız.

Atakum evden eve nakliyat titizlik ve özen gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu doğrultuda tercih edeceğiniz firmanın profesyonel nitelikte olması ve en iyi taşıma ekipmanlarına yer vermesi gerekmektedir.

Samsun evden eve nakliyat hizmetinde başarılı bir yol kat etmek için nakliye işleriniz öncesinde müşterilerimize ücretsiz ekspertiz desteği sunarız.Evden eve nakliyat yapılan hizmete ve emeğe karşılık gayet uygun fiyatlıdır. Asansör sistemli taşımacılık için ek ücret alınmaz ve ekspertiz işlemi ücretsizdir..

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Atakum nakliyat 33 yıldır sizlere profesyonel taşımacılık hizmetleri sunuyor.

Daha iyi hizmet için kendini sürekli yenileyen firmamız, profesyonel eşya transferi anlayışı, eğitimli kadrosu, geniş paketleme materyalleri, exper hizmeti, asansör sistemleri, hijyenik ve güvenli çalışma stratejileri, monte ve demonte işlemleri ve eşya sigorta sistemiyle, nakliyat sektörünün standartlarını yükseltiyor, size ise mutlu bir yuva için adresi göstermekten başka bir iş bırakmıyor.

Samsun Nakliye işlerinin organize edileceği iki veya üç gün öncesinden firmamızı aramanız durumunda müsait olduğunuz bir saatte eşyalarınızın tümü görülür ve size uygun nakliyat programı yapılır. Bu program içinde evinizde kaç kişilik personel kadrosunun hizmet vereceği, evinizi taşıyacak olan aracın belirlenmesini, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin türü ve miktarının belirlenmesi gibi hususlar önceden değerlendirilir.

Atakum Nakliyat ile bu tespitler eşyanın bulunduğu evde yapılarak belirtmiş olduğunuz nakliye tarihinde kamyonumuz, personellerimiz ve kullanılacağımız tüm ambalajlama malzemeleri hazırda bekletilir, nakliye tarihinizde evden eve taşımacılık hizmetimiz gerçekleştirilir.

Bunun için çalışanların konu hakkındaki hassasiyeti oldukça önemlidir. Samsun Nakliyat firma çalışanlarımız işlerine ve müşterinin güvenine verdikleri değer ile her zaman en doğru şekilde işlerini yapmaya özen göstermektedirler. Siz de profesyonel bir şekilde nakliyat işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız Samsun evden eve nakliyat hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

SAMSUN DA Pratik ve Sorunsuz Kaliteli Ev ve Ofis Taşıma

En uygun fiyatlara sigortalı ve deneyimli taşıma hizmeti sunuyoruz. Samsun atakum nakliyat’ı tercih etmeniz için bir çok nedeniniz var…

Teknolojiye ayak uydurarak atakum taşımacılık hizmetlerinde asansörlü eşya taşıma ekipmanlarına yer vererek müşterilerimize kusursuz nitelikte nakliye hizmeti sunmayı hedefleriz.

Samsun evden eve nakliyat günü firmamız tarafından sunulacak hizmetler aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde gerçekleştirilecektir.

* Atakum Nakliyat mobilya bazlı eşyalar rahat ve kusursuz nitelikte taşınabilmesi açısından eşyalarınıza demonte yaparız. Firmamız bünyesinde çalışan personeller tarafından mobilya eşyalar demonte edildikten sonra özel malzemelerine sarılarak demonteyi yapan personel tarafından araç içine yolda seyir halinde giderken zarar görmeyecek bir şekilde araçlarımıza istiflenir. Eşyanın gideceği yeni evde ise yine personel tarafından demonte edilen eşyalara montaj işlemi yapılarak müşterimizin istediği yere eşyanın kurulumu sağlanır.

* Atakum Nakliyat kumaş türünde bulanan koltuk, kanepe türündeki eşyalarınız ilk olarak streç naylon malzemelere daha sonra ise kalın bir maddeye sahip havalı naylonlara sarılarak araç içine personellerimiz tarafından taşınır. Eşyanın gittiği yeni evde ise müşterimiz talep ederse eğer ambalajlanan malzemeler paketlerinden açılır ve kaba dizaynı personellerimiz tarafından yapılır.

* Atakum Nakliyat kırılacak bardak, tabak, porselen ve yemek takımı gibi eşyalar özel kağıt malzemelere tek tek sarılır. Cam ve porselen takımı düşme sırasında zarar görme ihtimali çok az olan köpüklü karton koliler içine konularak aracımıza personellerimiz tarafından yüklenir. Eşyanın gittiği yeni evde ise mutfak dolaplarınızın içine eşyalarınız konulur.

* Atakum Nakliyat elbise dolabınız içindeki kıyafetler ütüsü kırışmadan şeffaf poşetler içine konularak askılı dolaplarımız içerisinde taşınır.

* Atakum Nakliyat elektronik eşyalar streçlere sarılarak olası çizilme durumlarına karşı korunur ve karton koliler içine dikkatli şekilde konularak araç içine konulur. Firmamız eşyanın getirildiği yeni evde ise personellerimiz tarafından çalışır bir konuma getirilerek teslim edilir.

Atakum Nakliyat

Samsun Nakliyat evinizde bulunan tüm eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Özel asansörlü taşıma ekipmanları kullanılır ve sigorta kapsamında evden eve nakliyat hizmeti müşterimize sunulur.

Bu hizmetimizde hiçbir eşyaya elinizi sürmeden ummuş olduğunuz profesyonel eşya taşımacılık hizmetlerini Atakum Nakliyat firması ile alabilirsiniz.

Genellikle büyük binalarda taşınma sorunu çok sık yaşanmaktadır. Bina yöneticisi, ya asansörün kullanılmasına izin vermez ya da araçlar binaya çok fazla yaklaşamaz. İşte bu durumlarda imdadınıza yetişecek olan samsun asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun, sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Bir sonraki konumuzda şehir içi samsun taşımacılık, şehirler arası nakliye nitelikleri, fiyatları ve uzaklık mesafesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda uluslar arası kalite standartlarının üzerinden bir hizmeti sunabilen firmamız; sektörde en iyi marka olmayı başarmıştır.

Eşyalarınızı düşünmeden firmamıza emanet edebilir. Kaliteli bir şekilde taşınma hizmeti alabilirsiniz. Evinizin Büyüklüğü yada eşya yoğunluğunuz bizler için sorun değil.

Samsun Nakliyat firması olarak sizlerden gelen tüm evden eve nakliyat taleplerinize talibiz. Çünkü; Samsun Atakum Nakliyat firması olarak bizler kurulduğumuz günden bu yana müşterilerine sedekat ile bağlı dürüst ve kaliteli nakliyat hizmetini uygun fiyatta sunmayı hedefleyen nakliyat firmasıyız.

Hizmetinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ücretsiz expertiz randevusu oluşturulur,

Samsun evden eve nakliyat şirketimiz taşımacılık faaliyetlerinde bulunmak için sürekli olarak teknik ekipmanlarını yenilemekte ve büyütmeye devam etmektedir.

Samsun Nakliyat Fiyatları içerisinde şirketimiz eşyalarınızı güvenilir bir şekilde yerine ulaştırmak için araç filosunu sürekli olarak yenileme işlemlerine sokmaktadır. Konut içerisinde yer alan eşyalarınızın taşınması sırasında herhangi bir zarar görmemesi için araç içlerinde özel olarak tasarlanmış darbe emiciler bulunmaktadır.

Samsun Nakliyat fiyatları tekliflerimiz ile sizlere aile bütçenizi zorlamayacak rakamlarda taşınma fırsatı sunuyoruz. Samsun Asansörlü Ev Taşıma şirketleri arasında hatırı sayılır bir yeri olan Samsun Ekonomik Taşımacılık firması ambalajlama ve taşıma aşamasında yenilikçi sistemleriyle müşteri portföyünü gittikçe geliştirmektedir.