Atakum Nakliyat Değerlerinizi Taşır!

Ordu Nakliyat

Ordu Evden Eve Nakliyat

Ordu nakliyat firması Ordu evden eve nakliyat‘a hoşgeldiniz. Deneyimli bir Ordu evden eve nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. 35 Yıllık tecrübemiz ile ev taşıma alanında tam donanımlı bir alt yapı ile çalışıyoruz. Ordu nakliye olarak aramanızın nedeni evinizi taşıtmak ise bizden ucuz fiyatlara profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Eşyanızı yer değiştirmek mi için bir firmamı arıyorsunuz , o zaman doğru tercih ile hemen bir Ordu evden eve nakliyat firması bulun. . Tüm eşyalarınız şehirler arası nakliyat hizmetleri başlığında çizikler dahi oluşmadan kilometrelerce uzaklıktaki yeni adresine teslim edilmektedir.

Ordu taşımacılık hizmetinden farklı birçok yerde bulunan eşyanızın yeni adrese sevkinde faydalanabilirsiniz. Samsun nakliye hizmetinin alınması işlemlerinde kaliteli işlemlerden yararlanmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ordu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Eşyanızın taşınmasında az olan eşya için büyük araç kullanımları yerine kamyonet desteğinden faydalanarak hem kısa sürede hem de uygun fiyat ile taşımacılık hizmetini alabilirsiniz.

Altınordu nakliyat , Akkuş nakliyat , Aybastı nakliyat , Çamaş nakliyat , Çatalpınar nakliyat , Çaybaşı nakliyat , Fatsa nakliyat , Gölköy nakliyat , Gülyalı nakliyat , Gürgentepe nakliyat , İkizce nakliyat , Kabadüz nakliyat , Kabataş nakliyat , Korgannakliyat , Kumru nakliyat , Mesudiye nakliyat , Perşembe nakliyat , Ulubey nakliyat , Ünye nakliyat

(Ordu Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi )
a) 2+1 Ev taşıma fiyatı : 1500₺
b)3+1 Ev Taşıma Fiyatı : 1700₺
c) 4+1 Ev Taşıma Fiyatı : 2050₺
d) 5+1 Ev Taşıma fiyatı : 2300₺
e) 2+1 Tek taraf asansörlü taşıma fiyatı :1800₺
f) 3+1 Tek taraf asansörlü taşıma fiyatı : 1950₺
g) 3+1 Tek taraf asansölü taşıma fiyatı :2000₺
ğ)4+1 Tek taraf asansörlü taşıma fiyatı :2150₺

Ordu nakliyat edindiğimiz nakliyat bilgi birikimi sayesinde siz değerli müşterilerimizin evlerini sorunsuz taşıyoruz. Ordu’nun ilçelerinde samsun evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. 1 müşteri 5 müşteri getirir bilincinde özenle evden eve taşımacılık yapıyoruz.

Ordu Nakliyat Firmaları

Evinizde, iş yerinizde ya da farklı birçok mekân ve yerde bulunan eşyanın taşınması işlemlerinde Ordu nakliyat hizmetini edinerek avantajından faydalanabilirsiniz. Ordu evden eve nakliyat işlemlerinde kaliteli ve profesyonel hizmeti almak için ise firmamızdan destek alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz taşımacılık işlemlerinde eşya yükünüze göre hizmet sunar.

Altınordu (Merkez ilçe) , Akkuş , Aybastı , Çamaş , Çatalpınar , Çaybaşı , Fatsa , Gölköy , Gülyalı , Gürgentepe , İkizce , Kabadüz , Kabataş , Korgan , Kumru , Mesudiye, Perşembe , Ulubey , Ünye


. Ordu nakliyat uzman paketleme ekibimiz ile tüm eşyalarınız tam sigortalı ve güvende.


. 6 Araç 2 Asansör ve 3 Ayrı ekip ile Her zaman Tam zamanında.

. Ücretsiz Expertiz hizmetimizle Tam Fiyat Tam Güvenlik.

. %100 GERÇEK SİGORTA
. Araçlarımız yüklenmeden önce eşyalarınız sigortalanmaktadır.

. Uzman personellerimizle eşyalarınız güvende.

Lütfen evden eve taşımacılık için fiyat teklifi istemekten çekinmeyin.

Altınordu (Merkez ilçe) , Akkuş , Aybastı , Çamaş , Çatalpınar , Çaybaşı , Fatsa , Gölköy , Gülyalı , Gürgentepe , İkizce , Kabadüz , Kabataş , Korgan , Kumru , Mesudiye, Perşembe , Ulubey , Ünye .

İçinde bulunduğumuz Covid-19 sürecinde hijyen ve sağlık kurallarına elimizden geldiğince dikkat ediyoruz. Araç ve gereçlerimizi her iş sonrası dezenfekte ediyoruz. Evden eve nakliye bölümünde çalışan tüm elemanlarımızın sağlık kontrolleri yapılmıştır. Şu an için Coid-19 nedeni ile Atakum nakliyat firmalarına herhangi bir kıstlama yoktur.

Başa dön
Hemen Ara!