Samsun Taşımacılık

samsun evden eve nakliyat

Atakum Evden Eve Nakliyat müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerde üstün başarı ve gayreti ofis büro eşya taşımacılığı hizmetlerinde göstermektedir. Yurt genelinde taşımacılık hizmetlerinin tümünde üstün olan samsun taşımacılık şirketimiz ofis taşımacılığı konusunda da kendini kanıtlamış bir nakliye şirketidir.

Samsun Taşımacılık yapmış olduğumuz sistemli çalışmalar neticesinde atakum ev ve ofis nakliye çözümlerinde samsun taşımacılık hizmet sağlarken yapılan hizmet boyutunun doğru ve kusursuz boyutta yapılabilmesi için çok çaba gösteririz.

Samsun Taşımacılık doğru ekipman, araç ve malzemelerin kullanımıyla da müşterilerimizin profesyonel düzeyde ofis büro taşımacılığı hizmeti almasını sağlarız. Samsun Taşımacılık sizleri hiçbir şekilde iş kaybına uğratmadan nakliye hizmeti öncesinde ücretsiz ekspertiz tespiti yapılarak önceden eşyalarınızı görüp size uygun araç, ekipman ve malzemelerin teminini yaptıktan sonra belirtmiş olduğunuz taşınma tarihinde sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızın nakliyesini yaparız.

Samsun Nakliyat olarak, müşteri memnuniyeti ilkemizden asla şaşmadık ve sizler için en kaliteli hizmeti, en ideal formlar içerisinde sunmayı kendimize bir ilke edindik.

Uzun zamandan beri evden eve nakliyat firmamız sizlerin en güvenli hizmetleri alması adına çalışmalarını devam ettirmektedir.

Profesyonel Taşımacılık Ülkemizde 2018 itibari ile hala tam olarak yasal düzenlemelere tabi değildir. Gerek K1 ve K3 sertifika denetimi eksikliği gerek firmaların vergi ve SGK tarafından sürekli denetlenmemesinden ötürü doğru firma hakkında karar vermeniz zorlaşmaktadır. Ancak iyi bir araştırma ve çevrenizdeki taşınan kişi ve kurumlardan alacağınız referanslar sizi doğru firmaya götürür.

TARİHÇE

Samsun Nakliyat firmamız Atakum Nakliyat İnsanlığın ilk çağlarından beri insanoğlu, ürününü topladığı, balık tuttuğu ya da avlandığı yerlere gitmek için yer değiştirme zorunluluğu duydu; İ.Ö. 5000’e doğru kendim ya da yüklerini taşıması için hayvanları evcilleştirdi: Ovalarda atlar ya da öküzlerden, dağlık yerlerde katırlardan, çöllerde develerden yararlandı. Sudaki taşımacılık da çok eskilere uzanır. Mezolitik’teki (İ.Ö. 9500 – İ.Ö. 4000 yılları arasındaki tarih öncesi dönem] gemilerin başlıca özellikleri tam olarak bilinmemekle birlikte, bu dönemden kalma birkaç kayık ve kürek kalıntılarına taşlanmıştır. Aramalarda, açık denizlerde bulunan balık kemikleri daha önceden, gelişmiş bir deniz taşımacılığının var olduğunu ortaya koymuştur.

Atakum Nakliye cilalıtaş devrinden kalma çok sayıda piragua (bir tür kayık] korunmuştur. Çoğunluğu içi oyulmuş ağaç gövdelerinden yapılan piragualarm bazıları 16 m uzunluğa, 1,5 m genişliğe ulaşırlar. İ.Ö. 3300’de icat edilen tekerlek, sürtünme kuvvetlerinin azalması sayesinde, daha kullanışlı olan, özellikle de yer değiştirmede kolaylık sağlayan taşıtların yapılmasını sağladı. Üç yüzyıl sonra, İ.Ö. 3000’de Mezopotamya’da yelkenin ortaya çıkması, Dicle ve Fırat kıyıları boyunca gemilerin kürek kullanmadan vol almalarını olanaklı kıldı.

Samsun evden eve nakliyat firmamiz misyonumuzda belirttiğimiz gibi tek amacı daima müşterilerimizi mutlu etmek ve güler yüzle uğurlanmaktir. Asil misyonumuzun devami ve sürekliliği en temel vizyonumuz olmakla birlikte samsun nakliyat ile ilgili ekibimiz ve yöneticilerimiz en son haberleri, güncel bilgileri takip ederek en son teknolojileri ve tüm nakliyat hizmetlerini tek çatı altından devam ettirmeyi amaçlayan Samsun’daki ender firmalardandir.

Samsun Taşımacılık tan tarihi bilgiler:

Samsun Evden Eve Nakliyat firması taşımacılığın tarihçesine katkı bulunmaktadır.İ.Ö. ilk bin yılı kaplayan dönem, ulaşım alanında, insanların yaptığı ilerlemelerin hızlanma dönemlerinden birini oluşturur. İ.Ö. 312’ye doğru Romalılar, 16 km uzunluğundaki ilk su kemerleri olan Aqua Appia’yı, büyük Roma-Capua yolunu ve 200 km uzunluğunda, 4 m genişliğindeki Via Appia’yı (Appia Yolu] yaptılar.

Samsun Taşımacılık İki yüzyıl sonra, İ.Ö. 120’de Roma yollarının oluşturduğu ağ bütün imparatorluğu kapladı. Toplam 80 000 km uzunluğunda olan bu yol ağı, Akdeniz’in iki kıyısına kadar yayıldı, iç kesimde de Avrupa ve Ortadoğu’ya kadar uzandı. Roma ordularına yol almalarında büyük bir çabukluk sağladı (bir atlı bu yollarda, günde 200-300 km arasında yol alabiliyordu) ve malların ulaştırılmasında kolaylıklar getirdi.

Evden eve nakliyat titizlik isteyen ve ciddi özen gösterilmesi gereken işlerden birisidir.  Kişileri korkutan süreci en iyi şekilde atlatabilmek için güvenilir firmalardan destek alınması gerekir. İyi bir nakliyat firması işlerini önemser ve taşınacak eşyaları kendi eşyası gibi benimseyerek güvenli taşıma hizmetini gerçekleştirir.

 Samsun Taşımacılık

Samsun Nakliye XVII. yy’a kadar taşımacılık alanında çok az ilerleme sağlandı. Sözgelimi, kiralık taşıtlar ve omnibüsler 1645’te ortaya çıktılar. 1662’de ilk c hattı, Paris’te Blaise Pascal tarafından açıldı. 1770’te, Cugnot buharlı motorlu ilk taşıtı çalıştırdı. Bisikletin ilk biçimi olan selerifer 1790’da ortaya çıktı.

  • Eşya taşıma stratejisini geliştirme
  • Sermayeyi yeniden Yapılandırma

Samsun Taşımacılık deniz taşımacılığı alanındaysa, yelkenli gemiler hızlarını ve tonajlarını artırdılar. XVIII. yy., Etienne Montgolfier’nin icadı (1782) sayesinde baloncuîuğun başlangıcı oldu.

Samsun Taşımacılık gelişmeler XIX. yy’da hızlandı: 18t)3’te Fulton, Seine üstünde buharlı bir gemiyi işletti. İlk demiryolu şirketi olan Stockton-Darlington Railway 1821’de kuruldu. 1884’te Delamare-Deboutteville’in benzinle çalışan ilk motorlu arabası ortaya çıktı ve 1890’da Ader, Eole I adlı buharlı motorlu uçağını havalandırdı. XX. yy’da kara, deniz ve havayoluyla gerçekleştirilen taşımacılıkta çabukluk ve hızlılığın büyük bir biçimde arttığı görüldü. Nakliyat ta süratlilik Dünyanın çeşitli ülkeleri arasındaki karşılıklı ilişkiyi kolaylaştırdı. 1957’de ilk uydunun fırlatılmasıyla, yeni bir çağ olan uzay yolculukları çağı başladı.