Atakum Nakliyat Değerlerinizi Taşır!

Nakliyeciler Sitesi

samsun nakliyat
samsun nakliyat

Samsun Nakliyeciler Sitesi günümüzde büyük bir sektör haline gelen evden eve nakliyat için firma arayışına girmek zor bir durum. Çünkü Türkiye geneli parça ev eşyası taşıma yetki belgesine sahip sadece 155 firma var. Fakat internet üzerinden araştırma yaptığınızda yüzbinlerce firma ve site ile karşılaşabilrisiniz. Samsun Nakliyat bu durumda gerçek bir nakliyat şirketi ile karşılaşık karşılaşmadığınızı anlamanız zor. İletişim kurduğunuz her yer gerçek bir firma olmayabilir. Bu nedenle öncesinde bir kaç önlemle firma hakkında karar verebilirsiniz.

Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Firma
Firma Vergi LevhasıOnaylı Kurumsal Firma
Firma Araç PlakasıÖzel Yapım Kasalı Araç

Samsun Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yukarıdaki tabloda yazan listeyi anlaştığınız herhangi bir yerden isteyiniz. Bunların herhangi birinin olmaması bile firmanın olmadığı anlamına gelir. Ya da araç plakası isteyerek öyle bir firmanın olup olmadığını e-devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Sigortalı Taşıma

Atakum Nakliyat ailesi olarak yapılan ev ofis taşımalarımızın hepsi sigorta kasko yapılarak taşınma yapılmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya depolama firmamız apartman katlarının yüksek katlarında oda sistemli depo alanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Asansörlü Taşıma

Eşya taşıma esnasında yüksek katlarda modüler asansörlerimizle daha hızlı pratik nakliye çözümleri sunmaktayız.

Samsun evden eve nakliyat sektöründe sayısızca korsan nakliyat firması bulunmaktadır. Bu kişileri sokakta yürüyen bir vatandaş gibi düşünebilirsiniz. Vergi mükellefi olmayan K-3 yetki belgesine sahip olmayan bir yerden temin ettiği araçla evinize gelerek eşyalarınızı taşıması kim olduğunu bilmediğiniz birine evinizin anahtarını teslim etmek gibidir. Bu sebeple her zaman K-3 yetki belgesine sahip şirketleri tercih etmeniz konusunda sizleri bilgilendirmeyi borç biliriz.

Montaj/De- Montaj

Ev ofis taşımacılığında anahtar teslim taşıma hizmetyile sınırsız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Şehirlerarası Taşıma

Türkiye geneli evden eve nakliyat hizmet veren firmamız İstanbul,İzmir,Ankara da şehiriçi şehirlerarası hizmetlerimiz mevcuttur.

Paketleme

Firmamız evden eve samsun ailesi olarak taşıma öncesi özel paketleme hizmetleriyle kolileme ve ambalajlama hizmeti vermekteyiz.

Ev Taşıma

Şu an için en yoğun olarak verdiğimiz hizmet ev taşımadır. Özellikle covid-19 sürecinde yoğun biçimde ev taşıma hizmeti verdik. Samsun Nakliyeciler Sitesi bunun en büyük nedenleri değişen ev fiyatları ve kira fiyatlarıdır. Ev taşıma hizmeti nakliyat sektörünün en zor ve profesyonellik gerektiren servisidir. Burada kesinlikle işin içine ince işçilik ve profesyonellik girmektedir. Ev taşırken yapılması gerekenler için bir liste yapacak olursak:

Profesyonel EkiplerimizVar
Sertifikalı MarangozVar
Profesyonel PaketlemeVar
Sigortalı TaşımaVar

Başa dön
Hemen Ara!